Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Plan mikrocyklu treningowego na najbliższy tydzień

Podopieczni Wojciecha Stawowego w poniedziałek rozpoczęli nowy mikrocykl treningowy, którego zwieńczeniem będzie piątkowy sparing z Radomiakiem Radom w Łodzi. 

Po efektownej inauguracji sezonu w Opolu z Odrą zawodnicy dostali od sztabu szkoleniowego wolną niedzielę. Zajęcia wznowili w poniedziałek wieczornym treningiem. Z drużyną nie trenowali kadrowicze Jan Sobociński i Adam Ratajczyk.

Na wtorek zaplanowano zajęcia na siłowni. Piłkarze zostaną podzieleni na trzy grupy i będą pracować nad siłą i wytrzymałością.

W środę i czwartek sztab szkoleniowy zaplanował po jednej jednostce treningowe na zielonej murawie. Z powodu przełożenia derbowego meczu, w piątek łodzianie o godzinie 18:00 rozegrają mecz kontrolny na stadionie przy alei Unii z Radomiakiem Radom. Po spotkaniu w sobotę zespół spotka się na treningu regeneracyjnym. Niedziela będzie dniem wolnym.

Kolejny mikrocykl przed spotkaniem ligowym ze Stomilem Olsztyn rozpocznie się w poniedziałek.

Foto: Łukasz Żuchowski

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119