Piłka NożnaWypowiedzi

Piotr Głowacki: Ekstraklasa była moim celem i marzeniem

Piotr Głowacki od kilku dni trenuje z zespołem Kazimierza Moskala na obozie w Woli Chorzelowskiej. Doświadczony obrońca zdradził, że możliwość gry w Ekstraklasie, była dla niego głównym czynnikiem, dla którego zdecydował się opuścić Stal Rzeszów, po blisko pięciu latach. 

– Nie ma co ukrywać, że głównym czynnikiem było to, że jest tu Ekstraklasa. To był mój cel i moje marzenie. Mam występy na wszystkich szczeblach piłkarskich w Polsce, od IV ligi gdzie grałem w rezerwach, poprzez III, II i I ligę. Myślę, że w każdej pokazywałem swoją jakość i w każdej z tej lig, dawałem też liczby. Teraz czas na Ekstraklasę. Chcę się jak najszybciej wkomponować w zespół, no i potem pokazać jakość w Ekstraklasie i być pożyteczym dla klubu i zespołu. Jestem tutaj drugi dzień i nikogo nie znałem. Atmosfera jest bardzo dobra – powiedział w rozmowie z ŁKS TV.

Po powrocie do Łodzi, celem 31-latka będzie jak najszybsza aklimatyzacja i załatwienie spraw pozaboiskowych. Dzięki temu „Głowa” będzie mógł skupić się na pracy i pokazaniu swoich umiejętności. 

Na razie jest obóz – czas pracy. Trzeba się skupić na robocie. Natomiast chciałbym jak najszybciej jak wrócimy, poogarniać sprawy życiowe, żeby ściągnąć rodzinę do Łodzi i jak najszybciej zaaklimatyzować się. Mam pięcioletnią córeczkę, która też będzie musiała zmienić przedszkole – dodał nowy gracz ŁKS.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119