Piłka NożnaRezerwy

Pewna wygrana rezerw. ŁKS II – Wissa 6:1

Festiwal strzelecki urządzili sobie zawodnicy drugiego zespołu ŁKS, w niedzielne popołudnie. Podopieczni Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka pokonali Wissę Szczuczyn 6:1 i oddalili się od strefy spadkowej. 

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla ełkaesiaków. Już w 6. minucie goście wyszli na prowadzenie, a do siatki trafił Karol Buzun. Gol dla Wissy rozwścieczył biało-czerwono-białych i do końca spotkania już tylko oni zdobywali gole.

Do remisu doprowadził Mateusz Kowalczyk, który wykorzystał dośrodkowanie Michała Karlikowskiego. Pod koniec pierwszej połowy dwa trafienia zanotował napastnik ŁKS – Łukasz Dynel i było 3:1.

Po zmianie stron gospodarze nadal kontrolowali przebieg spotkania i w 60. minucie swoją przewagę udokumentowali czwartym golem. Spory wkład w to trafienie miał Jakub Romanowicz, który wywalczył rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się kapitan – Aleksander Ślęzak.  

W końcówce biało-czerwono-biali dobili rywala, zadając kolejne dwa ciosy. Najpierw do siatki trafił Mikołaj Lipień, a wynik ustalił Ślęzak, który podobnie jak Dynel, ustrzelił dublet.

Piłkarze rezerw ŁKS-u po czternastu kolejkach rozgrywek trzeciej ligi mają na koncie 17 punktów i zajmują 11. miejsce w tabeli. Podopieczni trenerów Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka w następnej serii spotkań zmierzą się na wyjeździe z Unią Skierniewice.

ŁKS II Łódź – Wissa Szczuczyn 6:1 (3:1)

Bramki: Kowalczyk 17′, Dynel 35′, 45′, Ślęzak 61′ (karny), 90′, Lipień 90′ – Buzun 6′

Skład ŁKS II: Aleksander Bobek – Marcel Wszołek, Aleksander Ślęzak, Damian Nowacki, Michał Karlikowski – Dariusz Gmosiński (Mateusz Jastrzembski 66′), Mateusz Kowalczyk (Jan Kuźma 56′), Artur Sójka, Jakub Romanowicz (Mikołaj Lipień 66′), Jędrzej Zając (Adam Król 81′) – Łukasz Dynel (Bartosz Bargiel 81′).

Foto: Lens Strong


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119