Piłka Nożna

Oficjalnie. Mateusz Książek z profesjonalnym kontraktem

Mateusz Książek został kolejnym młodym zawodnikiem, który podpisał profesjonalny kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym. Młody obrońca związał się umową do 30 czerwca 2025 roku.

Książek (rocznik 2007), to świetnie zapowiadający się lewy obrońca, który ma za sobą udział w Letniej Akademii Młodych Orłów (konsultacje szkoleniowa PZPN). W obecnych rozgrywkach Mateusz jest jednym z kluczowych graczy drużyny U-17 w Centralnej Lidze Juniorów. Jego głównymi atutami jest inteligencja w grze, nieustępliwość oraz dynamika. Świetnie radzi sobie też w grze w obronnej z rywalami. Siostra Mateusza, Oliwia gra w seniorskim zespole koszykarek ŁKS.

Mateusz jest piątym graczem z Akademii ŁKS, który w trakcie tego sezonu podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt. Wcześniej podpis pod umowami złożyli: Jan Łabędzki, Alan Siwek, Antoni Młynarczyk oraz Krystian Malec.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119