Oceny po meczu z Ruchem Chorzów

Po przegranym wyjazdowym spotkaniu z Ruchem Chorzów 2:0, zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi ocenami zawodników, które w tym sezonie będą przydzielane w skali od 1 do 6.

Aleksander Bobek

Aleksander Bobek: Młody bramkarz ponownie zaprezentował solidną formę. Pomimo porażki ełkaesiaków w tym spotkaniu, golkiper może być zadowolony ze swojego występu, który można zaliczyć do udanych.

Ocena: 3

Grzegorz Glapka

 

Grzegorz Glapka: Początek spotkania był bardzo nerwowy. Notował wiele nieudanych pojedynków, widać było dziurę na prawej stronie po Kamilu Dankowskim, którego zastąpił na tej pozycji. 

Ocena: 2

Adam Marciniak

Adam Marciniak: Występ ponownie nienajlepszy i wciąż pozostawiał pewne niedoskonałości, lecz był to na pewno lepszy niż ten z Legią. Notował o wiele więcej celniejszych podań, co pokazuje jego postęp w grze

Ocena: 1

Ignacio Monsalve Vicente

Nacho Monsalve: Dużo pewniejszy występ lidera obrony Łódzkiego Klubu Sportowego. Jednak do ideału jeszcze trochę brakuje. Słabo radził sobie w pojedynkach biegowych z napastnikami Ruchu, ale jego występ daje nadzieję na powrót do pełnej formy w przyszłości.

Ocena: 2

Piotr Głowacki

Piotr Głowacki: Tak jak Nacho oraz Adam zaliczyli lepszy wysęp niż ten z Legią tak też niewątpliwe było z nowym nabytkiem łodzian. Zaliczył klika kluczowych podań, jednak niewiele one dały. 

Ocena: 2

Michał Mokrzycki

Michał Mokrzycki: Szybko zdobyta żółta kartka stonowała Michała. Czy była potrzebna? Nie, jednak sędzia nie chciał pozwolić na zbyt wiele. Pokazywał się do gry, oraz próbował wrzucać piłki, lecz bez skutku. Ze skutkiem za to sędzia w 83 minucie pokazał drugi żółty kartonik pomocnikowi ŁKS-u, co w konsekwencji dało czerwoną i tak ełkaesiacy kończyli ten mecz w osłabieniu. 

Ocena: 1

 

Dani Ramirez

Dani Ramirez: Najlepszy wysęp spośród całej drużyny. Wiele udanych dryblingów, dobrych podań, jednak niewiele to dało. Warty wyróżnienia był rajd w oklicach 60 miunty po którym zabrakło… tylko strzału. Mimo tego spotkania Daniego na zdecydowany plus oraz dające nadzieję na kolejne spotkania.

Ocena: 3

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Engjell Hoti

Engjëll Hoti: Nowy nabytek ŁKS-u, nie wyróżnił się szczególnie podczas tego występu. Przebiegł blisko osiem kilometrów, przeprowadził dwa dryblingi, z czego tylko jeden zakończył się sukcesem. Zanotował jedno kluczowe podanie i podjął pięć sprintów. Jego gra nie przyniosła spektakularnych rezultatów, ale możliwe, że potrzebuje jeszcze czasu, aby lepiej wtopić się w drużynę i zaprezentować swój pełen potencjał.

Ocena: 2

Kay Tejan

Kay Tejan: Za mało minut na zaprezentowanie swoich możliwości. Zmieniony w 29 minucie spotkania. Nie miał żadnej klarownej sytuacji, aby się wykazać.  

Ocena: 2

Bartosz Szeliga

Bartosz Szeliga: Dochodził do sytuacji po których mogła paść bramka. Celownik skrzydłowego ŁKS-u jest jednak mocno rozregulowany przez co strzały w większości przechodziły koło lub nad bramką. 

Ocena: 2

Piotr Janczukowicz

Piotr Janczukowicz: Zaczął na skrzydle, następnie po zejściu Tejana grał na ataku, gdzie mało pokazał. Charakteru Piotrowi nie można odebrać, jednak póki co to za mało. 

Ocena: 2

Jakub Letniowski

Jakub Letniowski: Ponownie po zmianie niewiele wniósł do zespołu po zmianie, miał nieco za mało minut na zaprezentowanie swoich możliwości.

Ocena: 2

Mieszko Lorenc

Mieszko Lorenc: Niewiele wniósł do zespołu po zmianie, miał nieco za mało minut na zaprezentowanie swoich możliwości. Jednak na jego konto warto wpisać udział przy stracie drugiej bramki, kiedy nie odbudował luki w środku, gdzie poszła akcja bramkowa. 

Ocena: 2

Maciej Śliwa

Maciej Śliwa: Wszedł w 29 minucie za kontuzjowanego napastnika ŁKS-u. Ten pokazywał chęć do gry, lecz mało co niej wynikało. 

Ocena: 2

Stipe Jurić

Stipe Jurić: Niewiele wniósł do zespołu po zmianie, miał nieco za mało minut na zaprezentowanie swoich możliwości.

Ocena: 2

Foto: ŁKS Łódź/Cyfrasport