Piłka NożnaTransfery

Michał Karlikowski ma nowy klub. Zagra w II lidze

Michał Karlikowski zdecydował się opuścić drużynę rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego i poszukać nowego pracodawcy w wyższej lidze. Udało mu się to i od nowego sezonu będziemy go oglądać w II lidze.

Lewy obrońca w piątek związał się rocznym kontraktem ze spadkowiczem z Fortuna 1.ligi, Stomilem Olsztyn. W umowie zapisano opcję przedłużenia o kolejny sezon.

Michał Karlikowski w poprzednim sezonie był ważnym ogniwem drugiego zespołu ŁKS, który zajął 7. miejsce w swoim debiutanckim sezonie w III lidze. W rozgrywkach 2021/22 rozegrał 33 mecze ligowe, w których zdobył trzy bramki i zaliczył osiem asyst.

W seniorskiej drużynie 24-latek zaliczył jeden oficjalny występ. 14 września 2016 roku wystąpił w meczu Okręgowego Pucharu Polski z Górnikiem Łęczyca. W tym samym spotkaniu debiutowali też Piotr Pyrdoł, Jan Sobociński oraz Mateusz Jaworski. 

– Do tej pory grałem najwyżej w rezerwach ŁKS-u Łódź. Stomil dał mi szansę, żeby spełnić swoje marzenie o grze w lidze centralnej. Moim celem jest przed wszystkim pomóc drużynie w osiągnięciu jak najlepszego wyniku sportowego oraz rozwój indywidualny. Mam nadzieję, że pomogę drużynie w jak najlepszej grze w nadchodzącym sezonie – powiedział Michał Karlikowski, w rozmowie z oficjalną stroną Stomilu.

„Karlik” życzymy powodzenia i samych sukcesów! 

Foto: Stomil Olsztyn / Lens Strong


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119