Piłka NożnaTransfery

Media: ŁKS sięga po obrońcę z Azerbejdżanu

Transferowy młyn cały czas kręci się w Łódzkim Klubie Sportowym. Według Szymona Janczyka z portalu Weszło defensywę biało-czerwono-białych wzmocni reprezentant Azerbejdżanu, występujący dotychczas w Qarabag FK.

Rahil Mammadov, bo o nim mowa to 28-letni Azer, wychowanek Neftczi Baku, który od 2018 roku reprezentuje barwy Qarabag FK dominującego lokalną ligę oraz regularnie kwalifikującego się do europejskich pucharów. Jest to mierzący 191 cm środkowy obrońca, który w ŁKS-ie miałby zastąpić Nacho Monsalve, zwiększając przy tym wzrost linii defensywnej biało-czerwono-białych, która nieraz w tym sezonie borykała się z problemami przy stałych fragmentach gry, przy których jest to ważny aspekt.

W tym sezonie rozegrał w lidze azerskiej meczów oraz jeden w krajowym pucharze (w którym zanotował asystę), a w Qarabag FK w sumie rozegrał 81 spotkań, zdobywając przy tym dwie bramki oraz 1 asystę. Ciekawa jest za to jego karta reprezentacyjna – debiut w narodowych barwach zaliczył w 2018 roku, a po kilkuletniej przerwie wrócił do kadry Azerbejdżanu we wrześniu 2023, rozgrywając w sumie pięć meczów w eliminacjach do Mistrzostw Europy (w tym m.in wygrany 3:0 mecz ze Szwecją).

Według Szymona Janczyka z portalu Weszło Azer wkrótce zostanie ogłoszony nowym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego.

Fot. TOFIK BABAYEV / AFP


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119