Piłka NożnaTransfery

Media: Aleksander Bobek trafi do FC Kopenhagi?

W duńskich mediach zrobiło się głośno nie tylko w temacie potencjalnego transferu Rizy Durmisiego, ale również za sprawą Aleksandra Bobka. Mówi się, że FC Kopenhaga jest zainteresowana pozyskaniem łódzkiego golkipera.

Wkrótce FC Kopenhaga straci bramkarza z Polski, Kamila Grabarę, który od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Wolfsburga. Media spekulują kolejny transfer polskiego golkipera do Kopenhagi, czy tym razem będzie nim Aleksander Bobek? 

Przemysław Langier z portalu Goal.pl, który udzielił wywiadu dla Tipsbladet twierdzi, że delegacja ze stolicy Danii kilka razy pokazała się przy al. Unii, najprawdopodobniej za sprawą Aleksandra Bobka, który jest obecnie uważany za jeden z największych talentów w polskim futbolu. 

– Nie ma wątpliwości, że ma potencjał, aby grać w wielkim klubie w przyszłości i nie możemy się doczekać, aby go w takim śledzić. Gdybym miał dokonać porównania z Kamilem Grabarą, powiedziałbym, że Bobek ma jeszcze lepsze warunki fizyczne. Jest wiele klubów, które wykazują zainteresowanie Bobkiem, a ostatnio na naszych meczach było wielu skautów. FC Kopenhaga jest jednym z kilku klubów, które obecnie mają go na oku. To dla nas ważny zawodnik, ale jesteśmy małym klubem w Polsce, więc gdy zawodnik rozwija się pozytywnie, to zawsze w naszym interesie jest sprzedaż do większego klubu. – powiedział Janusz Dziedzic.

Cały artykuł znajdziecie TUTAJ

Źródło: www.tipsbladet.dk


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119