Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Mateusz Kowalczyk zadebiutował w Łódzkim Klubie Sportowym

Mateusz Kowalczyk w sobotnim spotkaniu z GKS-em Jastrzębie zadebiutował w pierwszej drużynie Łódzkiego Klubu Sportowego. Młody pomocnik na boisku przebywał przez dwadzieścia pięć minut i pokazał się z bardzo dobrej strony.

Młody pomocnik na debiut w pierwszej drużynie biało-czerwono-białych nie czekał zbyt długo, Kowalczyk rundę jesienną rozegrał w drugiej drużynie „Rycerzy Wiosny”, a w zakończonym niedawno zimowym okresie przygotowawczym przebił się na stałe do pierwszej drużyny. „Kowal” wybiegł na boisko już w pierwszym spotkaniu piłkarskiem wiosny, w 65 minucie zmieniając Jakuba Tosika.

Pomocnik, który dołączył do ŁKS-u latem ubiegłego roku może być zadowolony ze swojego występu. Siedemnastolatek pokazał się z bardzo dobrej strony, będąc aktywnym w ofensywie, ale i w działaniach defensywnych. Dwadzieścia pięć rozegranych minut w sobotę z całą pewnością przełoży się na kolejne występy „Kowala” z Przeplatanką na piersi.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119