Marek Saganowski o sytuacji Michała Mokrzyckiego

Saga transferowa Michała Mokrzyckiego wciąż trwa. Dziś nieco światła na sprawę rzucił Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, zaś do kwestii pomocnika, który wiosnę spędził przy al. Unii odniósł się także w wywiadzie Marek Saganowski. Wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego, a obecnie trener Wisły Płock udzielił wywiadu serwisowi Portal Płock, podczas którego poruszona została właśnie ta kwestia.

Cały czas trwają negocjacje pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym a Wisłą Płock w sprawie transferu Michała Mokrzyckiego. Od pewnego czasu były one w impasie, ze względu na rozbieżności w kwocie transferowej proponowanej przez ŁKS a oczekiwanej przez „Nafciarzy„. Oliwy do ognia dołożył sam pomocnik, którego wpis na Twitterze (dotyczący oglądania sparingu ŁKS-u z GKS-em Katowice) nie został ciepło przyjęty w Płocku, do czego odnosił się nowy prezes Wisły, Piotr Sadczuk.

Dziś nieco światła na sprawę rzucił Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, który potwierdzał, że jest coraz bliżej do zakończenia tej sagi, a ŁKS poza pieniędzmi oferuje także dwóch zawodników (więcej na ten temat TUTAJ). Do kwestii Mokrzyckiego odniósł się także Marek Saganowski. Wychowanek klubu z al. Unii, obecny trener płocczan, wypowiedział się na ten temat w wywiadzie prowadzonym przez Michała Wiśniewskiego z Portal Płock.

– Niefortunne zachowanie Michała. Przeprosił drużynę, rozmawialiśmy długo i mocno na ten temat. Nie pochwalam tego. Jesteś w klubie i musisz szanować kibiców oraz koszulkę, którą nosisz. Przyjął to z pokorą, przeprosił i to jest ważne dla zespołu. – powiedział trener Wisły na temat Twitterowego wpisu Mokrzyckiego i dodał – Michał na dziś pracuje i jest zawodnikiem Wisły Płock.