Piłka NożnaWypowiedzi

Marcin Flis: Nabieramy pewności siebie

W piątek Łódzki Klub Sportowy rozegrał trzeci już mecz kontrolny w przerwie zimowej. Tym razem przeciwnikiem był koreański Gangwon FC, który po walce udało się wygrać 3:2. Po sparingu głos zabrał obrońca Reprezentacji Łodzi – Marcin Flis.

O kolejnym wygranym meczu kontrolnym:

– Cieszymy się, że wygrywamy, bo tak na prawdę nabieramy pewności siebie w tych sparingach i to jest dla nas ważne. Oczywiście bardzo ciężko i bardzo mocno pracujemy na treningach, ale te gry sparingowe mają też pokazać trenerowi w jakim jesteśmy miejscu, ale też nadać nam trochę pewności siebie, bo wiemy, że bardzo jest nam to potrzebne, żeby dało nam to trochę optymizmu przed nadchodzącą rundą, która będzie bardzo ważna. Myślę, że fajnie, że wygrywamy te sparingi, bo widać po chłopakach, że to bardzo dobrze na nich wpływa. 

O straconych bramkach:

– Te błędy się zdarzają dlatego, że ten okres przygotowawczy jest bardzo ciężki i te nasze nogi nie są takie optymalne, jakie będą w lidze, więc te błędy w sparingach na pewno będą się zdarzać. Miejmy nadzieję, że jak najmniej, bo oczywiście nie chcemy tych błędów, ale pracujemy nad tym, żeby było ich jak najmniej. Robimy wszystko, żeby tym błędom zapobiegać, ale jak już się zdarzają, to szybko je naprawiać, strzelać więcej bramek od przeciwników i wygrywać mecze. Oczywiście nie jest najważniejszy wynik gier sparingowych, ale jest on również ważny i cieszymy się, że wygrywamy. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119