Łukasz Sekulski: Chcieliśmy zrehabilitować się za ostatnie wyniki

Po wygranym spotkaniu z Odrą Opole przed kamerą ŁKS TV zasiadł strzelec drugiego gola dla ŁKS-u – Łukasz Sekulski. Napastnik „Rycerzy Wiosny” nie krył radości ze swojej bramki, ale i z ważnego dla drużyny zwycięstwa.

O meczu:
– Myślę, że nie było to łatwe spotkanie, tak jak i poprzednie i następne. Jest początek roku i ta murawa jeszcze nie jest w najlepszym stanie. To będą często takie mecze walki i gra może nie będzie aż taka płynna i widowiskowa, ale dla nas najważniejsze było po ostatniej porażce się zrehabilitować i żeby za wszelką cenę trzy punkty zostały u nas.

O bramce:
– Cieszy na pewno bramka. Ale mówię, byliśmy w takiej sytuacji, że chcieliśmy bardzo się zrehabilitować i cieszę się bardzo, że udało się tego dokonać. Jeszcze wisienką na torcie jest ta bramka, więc cieszę się bardzo.

O zmarnowanych sytuacjach w meczu z GKS-em Tychy:
– Już chciałbym o tym zapomnieć, a naprawdę nie jest łatwo. To były takie sytuacje z gatunku musisz je strzelić, albo chociaż jedną z tych dwóch obligatoryjnie. Zdarza się to gdzieś tam najlepszym i mnie również się to zdarzyło. Cieszę się, że dzisiaj zmazałem tą plamę i trzy punkty zostają w Łodzi.

O dominacji Odry w drugiej połowie:
– Myślę, że już przy 2:0 mieliśmy jedną, drugą stratę w pierwszej połowie, która mogła nas dużo kosztować. Musimy na pewno wyciągać wnioski z danej sytuacji. Ja nie mówię, że mamy grać tylko długą piłką czy coś w tym stylu. Nie raz naprawdę jak jest gdzieś problem w takiej newralgicznej części boiska można przy słabszym stanie murawy użyć prostszych środków i na tym musimy się mocniej skoncentrować.

O nieprzewidywalnej lidze:
– Sam jestem ciekaw jak to będzie dalej wyglądało jeżeli chodzi o rezultaty. Tak mówię, z czystej ciekawości. Nie zapominajmy, że musimy się koncentrować na nas i na najbliższym rywalu, bo tylko taka droga jest słuszna uważam. Każdy meczu musi być dla nas od początku walką o trzy punkty i wiemy o co gramy, więc nawet nie trzeba tutaj więcej dodawać.

O derbach Łodzi:
– Oczywiście wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważny jest to mecz dla naszych kibiców i dlatego już dzisiaj bardzo mocno przyłożyliśmy się do porządnej regeneracji. Wiemy jaki to jest gatunek i ciężar spotkania, więc musimy wszystko zrobić, żeby być przygotowani na mecz derbowy.

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport