NewsPiłka Nożna

Koniec sporu ŁKS-u z Antonio Dominguezem

W piątkowy poranek Łódzki Klub Sportowy poinformował o osiągnięciu porozumienia z hiszpańskim pomocnikiem, Antonio Dominguezem i wycofaniu swojej skargi na niego do Piłkarskiego Sądu Polubownego. W związku z tym Hiszpan bez przeszkód będzie mógł reprezentować barwy swojego nowego klubu, GKS-u Tychy.

Dominguez niespodziewanie ogłosił odejście z ŁKS-u na zaledwie kilka dni przed Derbami Łodzi, tłumacząc to problemami finansowymi klubu i opóźnieniami w płatnościach. Stanowisko klubu było natomiast takie, że Hiszpan nie miał podstaw do rozwiązania umowy z winy ŁKS-u, gdyż zaległości względem pomocnika były uregulowane terminowo, w związku z tym włodarze klubu z al. Unii złożyli skargę do Piłkarskiego Sądu Polubownego.

W momencie podpisania umowy przez Domingueza z GKS-em Tychy wielu zastanawiało się, czy w związku z niedokończoną sprawą między nim a ŁKS-em, Hiszpan będzie mógł występować w barwach nowego klubu. Te wątpliwości zostały rozwiane dzisiejszego poranka, kiedy biało-czerwono-biali ogłosili osiągnięcie porozumienia ze swoim byłym zawodnikiem i wycofanie skargi z Piłkarskiego Sądu Polubownego.

W trakcie rozmów z hiszpańskim zawodnikiem cały czas pamiętaliśmy, że przez dwuletni pobyt wielokrotnie dawał radość naszym kibicom. Dlatego też tym bardziej cieszymy się, że w przededniu rozpoczęcia rozgrywek ligowych udało nam się polubownie wyjaśnić wszystkie rozbieżności, które powstały między Antonio a naszym klubem. W negocjacjach uczestniczył główny akcjonariusz klubu i bez jego zaangażowania nie byłoby możliwe osiągnięcie tego oczekiwanego kompromisu – wyjaśnia Jarosław Olszowy, prezes ŁKS-u.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119