Piłka NożnaPKO BP EkstraklasaRezerwy

Kolejna zdolna młodzież w drodze do pierwszego zespołu

W tym sezonie na boiskach pierwszoligowych, furorę robili młodzi piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego, Mateusz Kowalczyk oraz Aleksander Bobek. W najbliższej przyszłości kolejnych dwóch graczy, może pójść ich drogą i przebić się do pierwszego zespołu.

Zdaniem portalu Weszło, Łódzki Klub Sportowy chce zainwestować w rozwój Ricardo Goncalvesa i Jana Łabędzkiego. Obaj piłkarze występują w trzecioligowych rezerwach biało-czerwono-białych i są ofensywnymi pomocnikami. Ich dobra gra została dostrzeżona przez sztab pierwszego zespołu. 

17-letni Łabędzki jest młodzieżowym reprezentantem Polski i już od początku roku jest w szerokiej kadrze pierwszego zespołu. Jak dotąd nie został zgłoszony do rozrywek Fortuna 1. ligi, ale trenuje pod okiem Kazimierza Moskala. W tym sezonie zagrał w 16 meczach w III lidze. Zdobył trzy bramki i zaliczył dwie asysty. 

Z kolei Ricardo Goncalves, to syn byłego zawodnika ŁKS-u, Rodrigo. Trafił przed tym sezonem do klubu, z rezerw Widzewa. 19-latek dobrze się rozwija i najprawdopodobniej przed startem rozgrywek Ekstraklasy, rozpocznie przygotowania z pierwszym zespołem. Jego bilans w tym sezonie trzeciej ligi, to 27 występów, trzy gole i cztery asysty. 

Foto: Lens Strong 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119