Piłka Nożna

Javi Moreno ma nowy klub. Wraca do Hiszpanii

Javi Moreno nie pozostał zbyt długo bez klubu. Były skrzydłowy ŁKS wrócił do klubu z którego trafił na Aleję Unii.

Hiszpan w listopadzie rozwiązał kontrakt z biało-czerwono-białymi, po tym jak kilka miesięcy spędził w rezerwach. Teraz wraca do czwartoligowego UCAM Murcia. 

W Łodzi, Javi Moreno spędził półtora sezonu. Zagrał w 33 spotkaniach i zaliczył jedną asystę. W trzeciej lidze rozegrał 9 meczów. Zdobył w nich cztery gole, a także dołożył pięć asyst. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119