Piłka Nożna

Jan Sobociński ponownie w kadrze do lat 21!

Jan Sobociński otrzymał od trenera Czesława Michniewicza powołanie na najbliższe zgrupowanie Reprezentacji Polski do lat 21. Wychowanek ŁKS-u wystąpi w meczach z Estonią (04.09) oraz Łotwą (08.09).

Po raz kolejny skład Reprezentacji Polski do lat 21 zasili Jan Sobociński. Stoper Łódzkiego Klubu Sportowego stał się już podstawowym elementem układanki kadrowej Czesława Michniewicza co, patrząc na powołanie Sebastiana Walukiewicza do dorosłej Reprezentacji, raczej nie prędko się zmieni.

Reprezentacja trenera Michniewicza, z Jankiem w składzie, podczas najbliższego zgrupowania rozegra dwa mecze eliminacyjne do UEFA EURO U-21, które odbędą się w przyszłym roku. Pierwsze z nich, z Estonią, rozegrane zostanie w Parnu. Drugi mecz, w którym Polacy zmierzą się z Łotwą, odbędzie się na stadionie miejskim przy al. Piłsudskiego w Łodzi już 8 września.

Zawodnicy powołani na najbliższe zgrupowanie Reprezentacji Polski do lat 21:

Bramkarze: Marcin Bułka (Paris Saint-Germain), Kamil Grabara (Liverpool FC), Radosław Majecki (AS Monaco)

Obrońcy: Karol Fila (Lechia Gdańsk), Adrian Gryszkiewicz (Górnik Zabrze), Robert Gumny (Lech Poznań), Mateusz Hołownia (Legia Warszawa), Jakub Kiwior (MSK Żilina), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze)

Pomocnicy: Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Mateusz Bogusz (Leeds United FC), Patryk Dziczek (US Salernitana 1919), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk), Przemysław Płacheta (Norwich City FC), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Bartosz Slisz (Legia Warszawa)

Napastnicy: Bartosz Białek (VfL Wolfsburg), Patryk Klimala (Celtic FC), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Paweł Tomczyk (Stal Mielec)

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119