Grzesik po meczu z Koroną Kielce

Jan Grzesik wraz z Wojciechem Stawowym uczestniczył w konferencji prasowej po spotkaniu z Koroną Kielce. Obrońca ŁKS był niepocieszony, że pomimo stworzenia sobie kilku sytuacji łodzianie nie potrafili strzelić gola.

Obie drużyny miały swoje sytuacje. Szkoda, że nie udało się nam strzelić gola. Mieliśmy kilka kontrataków, które powinniśmy byli lepiej rozegrać. Mecz mógłby się wtedy potoczyć zupełnie inaczej – twierdzi prawy defensor.

– W tym momencie nie ma co gdybać, przegraliśmy kolejne spotkanie i chyba teraz pora, żeby nieco odświeżyć głowy i z nowym nastawieniem przystąpić do kolejnego sezon.

Grzesik swój debiutancki sezon na poziomie Ekstraklasy zakończył z 30 występami i jednym golem na koncie.