Fortuna Puchar PolskiPiłka Nożna

Dwóch zawodników zadebiutowało w ŁKS-ie

Podczas sobotniego spotkania Fortuna Pucharu Polski z Unią Janikowo w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego zadebiutowało dwóch zawodników. Szansę od Wojciecha Stawowego otrzymali Daniel Celea i Jowin Radziński.

Obaj piłkarze rozpoczęli mecz z trzecioligowcem na ławce rezerwowych. Jako pierwszy pojawił się na placu gry rumuński stoper, którzy zmienił w przerwie Maksymiliana Rozwandowicza. Celea wyróżniał się dobrym ustawieniem i twardą nieustępliwą grą. Przy jednej z groźnych sytuacji Unii, uratował zespół ofiarny wślizgiem. Z dwójki stoperów to Daniel był tym niżej ustawionym, a Carlos Moros miał więcej zadań przy wyprowadzeniu piłki.

Jowin Radziński zameldował się na murawie w 71 minucie i zastąpił Jana Sobocińskiego na lewej obronie. Były zawodnik Polonii Warszawa pokazał się z niezłej strony, szczególnie pod względem motorycznym, ale też dużo walczył. Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że musi poprawić się pod kątem taktycznym.

Z szerokiej kadry pierwszego zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego na oficjalny debiut czekają jeszcze: Aleksander Bobek, Michał Kot, Mateusz Bąkowicz, Tomasz Górecki, Piotr Tazbir, Mieszko Lorenc, Artur Sójka, Marcel Wszołek oraz Dariusz Gmosiński.

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119