Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Cały zespół gotowy na walkę o trzy punkty!

Ostatnio w szatni Łódzkiego Klubu Sportowego pojawiło się kilka kontuzji. Przed meczem z Lechem Poznań wszyscy zawodnicy wrócili do zdrowia i walczą o miejsce w szerokiej kadrze!

W ostatnim czasie w szatni Łódzkiego Klubu Sportowego pojawiło się kilka kontuzji. Z problemami zdrowotnymi od dłuższego czasu zmagał się Artemijus Tutyskinas, a od niedawna Pirulo, Jakub Letniowski i Oliwier Sławiński. Dziś cały zespół Marcina Matysiaka jest w pełni sił i gotowy na ligowe spotkanie z Lechem Poznań.

– Sytuacja zdrowotna jest bardzo dobra. Wszyscy zawodnicy, którzy byli kontuzjowani i mieli krótszą lub dłuższą przerwę, w tym tygodniu wrócili do treningów wraz z drużyną. Oczywiście ten proces powrotu po kontuzji może troszkę trwać, ale cieszy na pewno to, że wszyscy już są zdrowi i podejmują rywalizację do tego, żeby być w szerokiej kadrze na najbliższe spotkanie. – powiedział trener Matysiak w konferencji przedmeczowej. 

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119