Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Bartosz Szeliga: Konsekwentnie dążyliśmy do celu i zdobyliśmy bramkę

Bartosz Szeliga w rozmowie z Polsatem Sport był bardzo zadowolony ze zdobycia upragnionych trzech punktów. Łodzianie pokonali GKS Tychy 1:0, a obrońca stwierdził, że w grze ełkaesiaków widać już powoli rękę Kazimierza Moskala. 

– Wygrywamy 1:0, po konsekwentnej grze z tyłu. Zamknęliśmy dostęp do swojej bramki. Nie przypominam sobie, żeby Tychy miały jakąś klarowną sytuację. My mieliśmy swoje. Już w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić. Konsekwentnie dążyliśmy do celu i zdobyliśmy bramkę. Teraz się z tego cieszymy, bo potrzebne było to dla nas zwycięstwo. Teraz jedziemy dalej – powiedział Szeliga.

– Mam wrażenie, że mieliśmy pod kontrolą działania GKS-u Tychy. Stworzyliśmy swoje sytuacje, więc przód fajnie funkcjonował. Był to mecz z równorzędnym rywalem, więc mecz był bardziej otwarty. W większości spotkań to my narzucamy swój styl gry i kreujemy sytuacje. Wtedy drużynom przeciwnym jest łatwiej nas ukarać z tyłu. Wierzę, że ta konsekwencja z tyłu przełoży się na najbliższe spotkania. Już powoli „kumamy” o co chodzi trenerowi Moskalowi. Widać zalążki ręki trenera. Nic tylko dalej to kontynuować i pracować ciężko na treningach. Musimy łapać te automatyzmy i wierzę, że złapiemy serię – zakończył obrońca ŁKS.

Foto: Polsat Sport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119