Piłka NożnaTransfery

Balongo trafi na wypożyczenie?

Nelson Balongo w ostatnich tygodniach, został przesunięty z pierwszego do drugiego zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego. Sezon rozpoczął w II lidze, ale niebawem być może będzie występował w nowym klubie. ŁKS ma w planach wypożyczyć Kongijczyka, o czym wspomniał Janusz Dziedzic w rozmowie z TVP Sport. 

–  Na ten moment mamy taki pomysł, żeby Nelsona wypożyczyć, aby spróbował troszkę innego środowiska, żeby się odbudować. My w wielu aspektach byliśmy z niego zadowoleni. Między innymi, jeśli chodzi o zaangażowanie. Wiadomo, napastnika rozlicza się z goli i tego akurat zabrakło i on zdaje sobie z tego sprawę. Przygotowaliśmy dla niego taką formułę, żeby mógł się odbudować i w nieco spokojniejszym środowisku był w stanie rozegrać sezon. Co będzie później, to zobaczymy – powiedział Janusz Dziedzic. 

Na razie nie wiadomo gdzie trafi 24-latek. W sobotę zagrał w meczu ŁKS II z Pogonią Siedlce i nie wykorzystał rzutu karnego, w pierwszej połowie spotkania. Umowa Balongo z klubem obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119