Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Arkadiusz Malarz: Najważniejsze są trzy punkty

Arkadiusz Malarz po wczorajszym spotkaniu z Widzewem udzielił wywiadu stacji Polsat Sport. Kapitan Łódzkiego Klubu Sportowego był zachwycony wygraną na ciężkim terenie oraz zachowaniem trzeci raz z rzędu w tym sezonie czystego konta.

To był dobry występ całej naszej drużyny, wszystko fajnie funkcjonowało, cieszy trzeci mecz z rzędu na zero z tyłu. Brawa dla całej drużyny. Stadion Widzewa to ciężki teren. Widzew chciał się przełamać i to była dla nich najlepsza okazja. My wiedzieliśmy, po co przyjeżdżamy i zdobyliśmy trzy punkty w sposób przekonujący. Widzew pierwszy ruszył, a my wybijaliśmy ich z rytmu. Druga połowa była podobna, najpierw Widzew ruszył do odrabiania strat, a potem my graliśmy swoje – powiedział po spotkaniu bramkarz ŁKS-u.

Ełkaesiacy nie mają czasu na długie świętowanie derbowego zwycięstwa, bo już w najbliższą sobotę zagrają kolejny mecz ligowy w Sosnowcu z Zagłębiem. – Najważniejsze są trzy punkty. Nie ma czasu na świętowanie. W sobotę gramy kolejne spotkanie, także musimy pozostać skoncentrowani – dodał Malarz.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport