Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Arkadiusz Malarz: Najważniejsze są trzy punkty

Arkadiusz Malarz po wczorajszym spotkaniu z Widzewem udzielił wywiadu stacji Polsat Sport. Kapitan Łódzkiego Klubu Sportowego był zachwycony wygraną na ciężkim terenie oraz zachowaniem trzeci raz z rzędu w tym sezonie czystego konta.

To był dobry występ całej naszej drużyny, wszystko fajnie funkcjonowało, cieszy trzeci mecz z rzędu na zero z tyłu. Brawa dla całej drużyny. Stadion Widzewa to ciężki teren. Widzew chciał się przełamać i to była dla nich najlepsza okazja. My wiedzieliśmy, po co przyjeżdżamy i zdobyliśmy trzy punkty w sposób przekonujący. Widzew pierwszy ruszył, a my wybijaliśmy ich z rytmu. Druga połowa była podobna, najpierw Widzew ruszył do odrabiania strat, a potem my graliśmy swoje – powiedział po spotkaniu bramkarz ŁKS-u.

Ełkaesiacy nie mają czasu na długie świętowanie derbowego zwycięstwa, bo już w najbliższą sobotę zagrają kolejny mecz ligowy w Sosnowcu z Zagłębiem. – Najważniejsze są trzy punkty. Nie ma czasu na świętowanie. W sobotę gramy kolejne spotkanie, także musimy pozostać skoncentrowani – dodał Malarz. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119