Kibice

Wigilia z Kibolem 2023 [PODSUMOWANIE]

Za nami kolejna, już osiemnasta edycja, „Wigilii z Kibolem”. Sztandarowa akcja Stowarzyszenia Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego jak zawsze okazała się organizacyjnym sukcesem i dzięki zaangażowaniu całej ełkaesiackiej społeczności przyniosła setki uśmiechów na twarzach najmłodszych!

Jak zawsze akcja odbywa się dzięki hojności kibiców, partnerów, w szczególności Miejskiej Arenie Kultury i Sportu, i wielu zaangażowanych podmiotów. W tym roku na koncie akcji zebraliśmy 34 284,92 złotych! Każdemu wpłacającemu i wspierającemu organizację serdecznie dziękujemy!

Świąteczna magia dotarła do 330 dzieci z Łodzi i miejscowości z całego województwa łódzkiego. Tradycyjnie już, na każdego z uczestników „Wigilii z Kibolem” czekały paczki z upominkami, które obok wspólnego wigilijnego posiłku dostarczały najwięcej radości i powodowały uśmiechy. Młodzież miała także możliwość zrobienia sobie zdjęcia i porozmawiania z przedstawicielami wszystkich sekcji Łódzkiego Klubu Sportowego.

Dzieci otrzymały słodycze, owoce i gadżety ŁKS-u, w tym plecaki, które zrobił prawdziwą furorę. Jak zawsze paczki były tak duże, że dzieciaki miały problem z ich podniesieniem – mówi Mariusz Przybyła, jeden z organizatorów „Wigilii z Kibolem”. – Wsparły nas dziesiątki kibiców i kilka firm. Bardzo dziękujemy wszystkim wspierającym i wolontariuszom. Bez ich pomocy to nie mogłoby się udać – dodał Mariusz Przybyła.

Specjalne podziękowania kierujemy do Mariusza Wocha, Prezesa MAKIS Sławomira Woracha, prowadzącego Wigilię Spikera 1908 oraz Ks. Pawła Miziołka, który jak co roku był obecny razem z nami. 

Wszystkim zaangażowanym jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie akcji! Za rok widzimy się ponownie!

________
Partnerem akcji była Miejska Arena Kultury i Sportu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119