Kibice

Sprzedaż biletów na mecz z Wisłą idzie w piorunującym tempie! Kolejne dwa sektory otwarte!

Do meczu z Wisłą Kraków jeszcze 10 dni, ale bilety na to wydarzenie, sprzedają się świetnie. Kibice biało-czerwono-białych, wykupili już praktycznie wszystkie wejściówki na dostępne miejsca, a więc klub postanowił otworzyć na to spotkanie kolejne sektory – C1 i E1.

Przed nami piłkarskie święto na Stadionie Króla. Mecz rundy, który może dać odpowiedzi na wiele pytań, związanych z awansem do Ekstraklasy. Fanatycy z al. Unii chcą wspierać swój zespół w drodze po upragniony cel i praktycznie pewnym jest, że na meczu z Wisłą, pobijemy nasz rekord frekwencji w tym sezonie. 

Dziś do sprzedaży trafiły bilety na sektory C1 i E1 (łuki obok Galery), które można nabyć w cenie – 30 zł (bilet normalny), 20 zł (bilet ulgowy), 10 zł (bilet dziecięcy).

Sprzedaż biletów na mecz z Wisłą od soboty prowadzona jest internetowo na stronie www.bilety.lkslodz.pl. Dziś otwarto kasy biletowe przy al. Unii 2, i można też zakupić wejściówkę stacjonarnie.

Co ważne – ceny biletów na hit wiosny nie będą stałe. Standardowe ceny biletów znane w tym sezonie obowiązywać będą jedynie do 28 kwietnia. Później ceny wzrosną.

Harmonogram sprzedaży (ŁKS – Wisła Kraków):

  • 22-28 kwietnia: sprzedaży biletów online  (najlepsza cena)
  • 26-28 kwietnia: sprzedaż w kasach biletowych (najlepsza cena)
  • 29 kwietnia – 5 maja: ciąg dalszy sprzedaży online
  • 3-5 maja: ciąg dalszy sprzedaży w kasach biletowych

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat).

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119