Kibice

Sprzedaż biletów na mecz z Wisłą idzie w piorunującym tempie! Kolejne dwa sektory otwarte!

Do meczu z Wisłą Kraków jeszcze 10 dni, ale bilety na to wydarzenie, sprzedają się świetnie. Kibice biało-czerwono-białych, wykupili już praktycznie wszystkie wejściówki na dostępne miejsca, a więc klub postanowił otworzyć na to spotkanie kolejne sektory – C1 i E1.

Przed nami piłkarskie święto na Stadionie Króla. Mecz rundy, który może dać odpowiedzi na wiele pytań, związanych z awansem do Ekstraklasy. Fanatycy z al. Unii chcą wspierać swój zespół w drodze po upragniony cel i praktycznie pewnym jest, że na meczu z Wisłą, pobijemy nasz rekord frekwencji w tym sezonie.

Dziś do sprzedaży trafiły bilety na sektory C1 i E1 (łuki obok Galery), które można nabyć w cenie – 30 zł (bilet normalny), 20 zł (bilet ulgowy), 10 zł (bilet dziecięcy).

Sprzedaż biletów na mecz z Wisłą od soboty prowadzona jest internetowo na stronie www.bilety.lkslodz.pl. Dziś otwarto kasy biletowe przy al. Unii 2, i można też zakupić wejściówkę stacjonarnie.

Co ważne – ceny biletów na hit wiosny nie będą stałe. Standardowe ceny biletów znane w tym sezonie obowiązywać będą jedynie do 28 kwietnia. Później ceny wzrosną.

Harmonogram sprzedaży (ŁKS – Wisła Kraków):

• 22-28 kwietnia: sprzedaży biletów online  (najlepsza cena)
  • 26-28 kwietnia: sprzedaż w kasach biletowych (najlepsza cena)
  • 29 kwietnia – 5 maja: ciąg dalszy sprzedaży online
  • 3-5 maja: ciąg dalszy sprzedaży w kasach biletowych

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat).

Foto: Łukasz Żuchowski