Kibice

SOLD OUT! Wszystkie bilety na mecz ŁKS – Wisła wyprzedane!

Mecz Łódzkiego Klubu Sportowego z Wisłą Kraków obejrzy komplet widzów. Wszystkie bilety na hit rundy jesiennej Fortuna 1. ligi zostały wyprzedane!

Swoje wejściówki na #ŁKSWIS ma już 13 954 kibiców. Ponadto do Łodzi wybiera się duża grupa fanów Wisły. „Biała Gwiazda” otrzymała 907 biletów na to spotkanie. Doliczając do tego frekwencję w Sky Boxach – jest duże prawdopodobieństwo, że mecz na Stadionie Króla obejrzy ponad 15 tysięcy widzów. 

Mecz ŁKS – Wisła to piłkarskie święto. Obie drużyny walczą o awans do Ekstraklasy i to starcie może przybliżyć którąś z drużyn do upragnionego celu. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119