Kibice

Rusza 15. edycja „Wigilii z kibolem”!

Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego ma przyjemność i zaszczyt ogłosić, że mimo trudnych okoliczności, nasza akcja „Wigilia z kibolem” właśnie się rozpoczyna. Co prawda pandemia wymusiła na nas delikatną modyfikację tradycyjnej formuły, ale mamy nadzieję, że cel, którym jest uśmiech dzieciaków, uda się zrealizować tak, jak we wszystkich dotychczasowych edycjach.

Pandemia pokrzyżowała nam wiele kibicowskich i po prostu życiowych planów. Od tygodni nie mamy możliwości wspierania swoich ulubieńców na trybunach, niemożliwe jest uczestnictwo w meczach wyjazdowych. Koronawirusowe obostrzenia sprawiły, że pod znakiem zapytania stanęła też „Wigilia z kibolem”, tradycyjne opłatkowe spotkanie, organizowane przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS-u dla dzieci z domów dziecka i ełkaesiackich rodzin.

Ale na pomaganie zawsze jest dobry czas, nawet jeśli tym razem nie możemy spotkać się z dzieciakami osobiście.

W imieniu Stowarzyszenia Kibiców ŁKS mamy przyjemność ogłosić, że „Wigilia z kibolem” właśnie się rozpoczyna, choć faktycznie, tym razem w nieco innej formie. Do tej pory spotykaliśmy się „u nas”, rokrocznie kilkaset dzieciaków otrzymywało upominki oraz prawdziwą wigilijną ucztę, na której wielokrotnie gościli zawodnicy i działacze Łódzkiego Klubu Sportowego. Tym razem to my odwiedzimy naszych dotychczasowych gości – a konkretnie dwie placówki opiekuńcze, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Zanim jednak wyruszymy w trasę Świętego Mikołaja z workiem nabitym prezentami, prosimy o pomoc Was. Jeśli chcecie wcielić się w rolę elfików, pomocników ełkaesiackiego Mikołaja, otwórzcie serca i portfele. Od 14 do 17 grudnia w Sklepie Kibiców ŁKS (na końcu trybuny) prowadzimy zbiórkę fabrycznie zapakowanych słodyczy, ubrań oraz zabawek. Zbiórka będzie trwała cztery dni, do towarów zebranych przez kibiców, Stowarzyszenie dołączy swój zestaw prezentów. Następnie wyruszymy do placówek, by dzieciaki mogły już cieszyć się z nowych zabawek podczas świątecznej przerwy.

Mamy nadzieję, że to pierwsza i ostatnia taka Wigilia z kibolem – za rok nie wyobrażamy sobie już innego scenariusza, niż kolejne rodzinne spotkanie, podczas którego dzieciaki poza prezentami otrzymują rodzinną, ciepłą atmosferę, której często brakuje im na co dzień. Tym mocniej jednak prosimy was o zaangażowanie – wspólnie możemy uczynić ich Święta lepszymi.

Pandemia może zatrzymać wiele branż, może zniszczyć wiele przedsięwzięć. Ale „Wigilii z kibolem” nie powstrzyma. Musimy tylko wspólnie o to zadbać!

 

Co przynosimy?

Zapakowane słodycze, ubrania i zabawki.

Kiedy przynosimy?

Od 14 do 17 grudnia.

Gdzie przynosimy?

Do Sklepu Kibica ŁKS (na końcu trybuny).

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119