Kibice

Relacja z wyjazdu do Kielc

W piątek kolejce Fortuna 1. Ligi „Rycerze Wiosny” grali z Koroną Kielce. Na meczu pojawiło się 335 kiboli ŁKS-u.

21.08.2021 r. WYJAZD DO KIELC
Nowy sezon nabiera rozpędu i przyszedł czas już na trzeci wyjazd, do „Scyzorykowa”. Zainteresowanie tym wyjazdem było spore i cała pula biletów jaką przyznała nam Korona zeszła w godzinę. Przez ograniczenia covidowe niestety sporo osób musiało obejść się ze smakiem. Szkoda, gdyż w normalnych warunkach pewnie pojechalibyśmy w jeszcze raz takiej liczbie. Ruszaliśmy tradycyjnie ze wspólnej zbiórki.

Około 150-kilometrowa trasa do Kielc przebiegła bez większych przygód na jednym postoju. Pod stadionem Korony znaleźliśmy się niedługo przed pierwszym gwizdkiem. Mniej więcej w 15 minucie, kiedy wszyscy weszliśmy na sektor, ryknęliśmy „jesteśmy zawsze tam…”. Zawisły flagi „Troublemakers”, „ŁKS”, która niedawno miała swój debiut oraz z pozdrowieniami dla „Pieprza” i dla „Mordora”. Doping prowadziliśmy nieregularny, ale parę razy było dobrze nas słychać.

Ogółem w Kielcach zameldowaliśmy się w liczbie 335 głów. Mecz niestety kończy się porażką a po nim piłkarze tradycyjnie podeszli pod nasz sektor. Kilkanaście minut później otworzyli bramy i udaliśmy się do swoich środków transportu, a po następnych kilkunastu minutach wyruszyliśmy w drogę powrotną, która również przebiegła spokojnie i kolejny wyjazd szajki spod szyldu „Przeplatanki” przeszedł do historii.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119