Karolina Zaroślińska-Król

 

Miejsce urodzenia: 🇵🇱 Gorzów Wielkopolski
Data urodzenia: 03.02.1987 (34)
Pozycja: atakująca
Narodowość: 🇵🇱 Polska
Wzrost: 187 cm
Waga: 79 kg
Numer koszulki: 18
Poprzednie kluby: 🇵🇱 Legionovia Legionowo, 🇵🇱 Skra Bełchatów, 🇵🇱 Stal Mielec, 🇵🇱 Budowlani Łódź, 🇵🇱 MKS Dąbrowa Górnicza, Atom Trefl Sopot, 🇵🇱 Chemik Police, 🇵🇱 KS DevelopRes Rzeszów
Zasięg w ataku: 323 cm
Zasięg w bloku: 310 cm


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119