Terminarz Siatkówka 2021/2022
TERMINARZ, TAURON LIGA, TAURON PUCHAR POLSKI, PUCHAR CEV – SEZON 2021/2022:
Kolejka 1 (27.10.2021 – 18:30)
Energa MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź 0:3
Kolejka 2 (02.10.2021 – 17:00)
E.LECLERC MOYA Radomka Radom – ŁKS Commercecon Łódź 3:0
Kolejka 3 (10.10.2021 – 17:30)
DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3:2
Kolejka 4 (16.10.2021 – 18:00)
Grupa Azoty Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 1:3
Kolejka 5 (23.10.2021 – 17:30)
ŁKS Commercecon Łódź – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 3:0
Kolejka 6 (30.10.2021 – 17:30)
#Volley Wrocław – ŁKS Commercecon Łódź 3:1
Kolejka 7 (06.11.2021 – 17:30)
ŁKS Commercecon Łódź – Joker Świecie 3:1
Kolejka 8 (13.11.2021 – 16:00)
UNI Opole – ŁKS Commercecon Łódź 1:3
1/16 finału CEV Cup – I mecz (16.11.2021 – 18:00)
ŁKS Commercecon Łódź – Bekescsabai 3:1
Kolejka 9 (21.11.2021 – 20:30)
ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź 3:2
1/16 finału CEV Cup – II mecz (24.11.2021 – 18:00)
Bekescsabai – ŁKS Commercecon Łódź 1:3
Kolejka 10 (28.11.2021 – 20:30)
IŁ Capital Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź 3:2
Kolejka 11 (04.12.2021 – 20:30)
ŁKS Commercecon Łódź – BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3:0
Kolejka 12 (11.12.2021 – 19:00)
ŁKS Commercecon Łódź – Energa MKS Kalisz 1:3
1/8 finału CEV Cup – I mecz (14.12.2021 – 18:00)
CV Gran Canaria – ŁKS Commercecon Łódź 0:3
1/8 finału CEV Cup – II mecz (15.12.2021 – 18:00)
ŁKS Commercecon Łódź – CV Gran Canaria 3:0
Kolejka 13 (18.12.2021 – 17:30)
ŁKS Commercecon Łódź – E.LECLERC MOYA Radomka Radom 3:1
Kolejka 14 (08.01.2022 – 17:30)
ŁKS Commercecon Łódź – DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów 0:3
Kolejka 15 (16.01.2022 – 20:30)
ŁKS Commercecon Łódź – Grupa Azoty Chemik Police 3:1
Kolejka 16 (25.02.2022 – 17:30)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź 1:3
1/8 Pucharu Polski (29.01.2022 – 18:00)
DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3:1
Kolejka 17 (05.02.2022 – 17:30)
ŁKS Commercecon Łódź – #Volley Wrocław 3:0
Kolejka 18 (12.02.2022 – 17:30)
Joker Świecie – ŁKS Commercecon Łódź 1:3
Kolejka 19 (19.02.2022 – 17:30)
ŁKS Commercecon Łódź – UNI Opole 3:1
Kolejka 20 (06.03.2022 – 20:30)
Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź 0:3
Kolejka 21 (12.03.2022 – 17:30)
ŁKS Commercecon Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo 3:1
Kolejka 22 (19.03.2022 – 17:30)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź 0:3
FAZA PLAY-OFF
Ćwierćfinał – pierwszy mecz (04.04.2022 – 17:30)
ŁKS Commercecon Łódź – E.LECLERC MOYA Radomka Radom 3:0
Ćwierćfinał – drugi mecz (10.04.2022 – 17:30)
E.LECLERC MOYA Radomka Radom – ŁKS Commercecon Łódź 0:3
Półfinał – pierwszy mecz (21.04.2022)
Developres Bella Dolina Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3:2
Półfinał drugi mecz (24.04.2022)
ŁKS Commercecon Łódź – Developres Bella Dolina Rzeszów 1:3
Pierwszy mecz o trzecie miejsce (01.05.2022)
ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani 3:0
Drugi mecz o trzecie miejsce (05.05.2022)
Grot Budowlani – ŁKS Commercecon Łódź 1:3
Trzeci mecz o trzecie miejsce (08.05.2022 – 14:45)
ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani 3:1