MultimediaStadion

WIDEO: Wrześniowy raport z budowy stadionu

Klasycznie już, jak co miesiąc, kamera ŁKS TV pojawiła się na budowie stadionu Łódzkiego Klubu Sportowego. Z wrześniowego raportu dowiedzieliśmy się m.in. kiedy przy al. Unii Lubelskiej 2 pojawią się pierwsze elementy dachu nowych trybun.

Prace związane z rozbudową stadionu Łódzkiego Klubu Sportowego z każdym kolejnym miesiącem posuwają się jedynie do przodu. Co ważne – mieszczą się one w założonym harmonogramie, a nawet nieco go wyprzedzają!

Pierwsze koparki pojawiły się również w okolicach trybuny północnej, a tym samym oficjalnie rozpoczęła się jej budowa.

– Rozpoczęliśmy wykonywanie fundamentów na trybunie północnej – mówił przed obiektywem klubowej telewizji Marek Rosa.

Trybuna wschodnia oraz południowa powoli dobijają już do swojej optymalnej wysokości. Ostatnie metry ma zapewnić im konstrukcja dachu, która pojawi się na stadionie już niedługo.

– Myślę, że pierwsze elementy stalowe będzie widać w pierwszej drugiej października – zakończył Rosa.

fot. ŁKS Łódź