Stadion

Styczniowy raport z budowy stadionu [WIDEO]

Budowa stadionu Łódzkiego Klubu Sportowego zmierza powoli ku końcowi. W styczniowym raporcie z budowy usłyszeć można wiele pozytywnych informacji odnośnie potencjalnego zakończenia prac.

– W mięsiącu grudniu udało nam się zakończyć większość prac instalacyjnych oraz wykończeniowych – od takich słów styczniowy raport z budowy rozpoczyna Marek Rosa. Znaczna większość prac przy stadionie została już zakończona, a te aktualnie trwające zdają się powoli dobiegać do końca.

Do końca stycznia na stadionie ma pojawić się już pełny branding – podświetlana nazwa stadionu oraz przeplatanka. Po zakończeniu montażu wszystkie elementy mają zostać podświetlone. Na przełomie stycznia i lutego rozpoczną się także prace związane z montażem telebimów.

W najbliższym czasie mają rozpocząć się także procedury odbiorowe. W pierwszej kolejności ze strażą pożarną oraz sanepidem, a później także z inspekcją budowlaną. Procedury mają dotyczyć całego stadionu.

Marek Rosaļ na zakończenie raportu zadeklarował także możliwy termin zakończenia budowy: – W miesiącu styczniu chcemy zakończyć już wszystkie prace tutaj na stadionie i skupić się na procedurze odbiorowej.