Stadion

Stadion Króla areną międzynarodowych zmagań piłkarskich!

Już niebawem koniec sezonu ligowego, a co za tym idzie, czas spotkań reprezentacyjnych. Niedawno oddany do pełnego użytku Stadion Króla ugości w przerwie między sezonami innych piłkarzy niż tych z przeplatanką na piersi – młodzieżową reprezentację Polski, a także seniorską Ukrainy.

Z jedną trybuną trudno było starać się o to, aby na stadionie im. Władysława Króla działy się inne mecze piłkarskie, niż te rozgrywane przez „Rycerzy Wiosny„. Wraz z końcem rozbudowy stadionu i oddaniem go w całości do użytku, otworzyły się także nowe możliwości. Już wkrótce przy al. Unii Lubelskiej będzie można obejrzeć zmagania na arenie reprezentacyjnej!

Łódzki Klub Sportowy za pośrednictwem swoich mediów potwierdził to, o czym mówiło się już od jakiegoś czasu. Po zakończeniu bieżących rozgrywek ligowych na Stadionie Króla rozegrają swoje spotkania młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 21, a także seniorska reprezentacja Ukrainy. Jako pierwsi swój mecz z młodzieżową reprezentacją Niemiec zagrają Polacy, następnie zaś Ukraińćy będą podejmować Armenię oraz Irlandię.

Fot. Łukasz Żuchowski