Stadion

Rozpoczęła się budowa boisk pod balonem przy ul. Minerskiej

Dyrektor szkoły Marcina Gortata Michał Feter poinformował na łamach ŁKS TV, o rozpoczęciu prac związanych z powstaniem boisk pod balonem w kompleksie sportowym przy ulicy Minerskiej. Już niedługo młodzi adepci Łódzkiego Klubu Sportowego będą mieli jeszcze lepsze warunki do codziennej pracy i szlifowania swoich talentów.

– Rozmawiamy z prezesem Salskim o elementach, których jeszcze w kompleksie na ulicy Minerskiej brakuje. Kolejne powoli będą się pojawiały, co będzie sprawiało, że jakość usług edukacyjnych i sportowych cały czas będzie wzrastała. Dzisiaj rusza budowa boisk pod balonem, na tym miejscu gdzie przy boiskach były korty. Dzisiaj miały się zacząć roboty budowlane związane z tym, żeby tam była możliwość stworzenia boisk pod balonem, na terenach należących do Fundacji ŁKS. To kolejny krok, ponieważ dzieciaki będą mogły późną jesienią czy wczesną wiosną trenować pod balonem, zamiast na innych obiektach. To kolejna rzecz, a prezes Salski będzie kolejne tajemnice odsłaniał, bo wiem, że intensywnie nad tym pracuje z dyrektorem Przytułą – wyznał Feter w rozmowie z rzecznikiem prasowym ŁKS-u Bartoszem Królem, podczas rozpoczęcia roku szkolnego w Szkole Gortata.

Do kolejny dowód na to, że Łódzki Klub Sportowy i Szkoła Marcina Gortata chcą jeszcze poważniej inwestować w akademię piłkarską, która w przyszłości ma przynieść sekcjom ŁKS-u wielu utalentowanych sportowców.