Zmazać plamę po Radomiu. Czas na drugi mecz z Radomką

Pierwszy mecz boju o brązowy medal TAURON Ligi nie poszedł po myśli siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego. Już we wtorek „Łódzkie Wiewióry” staną przed szansą na wzięcie rewanżu na Radomce i poprawienia swojej sytuacji w rywalizacji.

W pierwszym secie sobotniego meczu z Radomką wydawało się, że pod kontrolą będą go miały ełkaesianki. Niestety, przed decydującą fazą partii coś w ekipie Michala Maska się zacięło i już do zakończenia spotkania dobrze naoliwiona maszyna straciła swój pęd i dała się zatrzymać.

We wtorek obie ekipy podejdą jednak do drugiego meczu z zupełnie czystą kartą. Dwa dni pomiędzy spotkaniami z całą pewnością pomogły siatkarkom Łódzkiego Klubu Sportowego nieco oczyścić głowę, zapomnieć o niepowodzeniu w pierwszym boju i z nowymi siłami wyczekiwać rewanżu.

Drugie starcie pomiędzy ŁKS-em Commercecon Łódź odbędzie się już we wtorek w Łódź Sport Arenie. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:30, a transmisję z niego przeprowadzi stacja Polsat Sport.

fot. Łukasz Żuchowski