Zmazać plamę po BKS-ie. Siatkarki jadą do Świecia

Na drugi mecz nowego sezonu TAURON Ligi siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź udadzą się na wyjazd do beniaminka. Dla Ełkaesianek będzie to idealna okazja na rehabilitację za niespodziewaną porażkę w pierwszej kolejce.

Premierowy mecz nowej kampanii TAURON Ligi nie poszedł po myśli Łódzkich Wiewiór. Bolesna porażka 0:3 zanotowana w spotkaniu z BKS-em Bielsko-Biała nie była nawet wkalkulowana w bilans strat. Po kolejnym tygodniu ciężkiej pracy siatkarki ŁKS-u z całą pewnością będą chciały udowodnić, że inauguracyjna wpadka była jedynie dziełem przypadku.

Gospodarze sobotniego starcia – Joker Świecie – w skład najwyższej siatkarskiej klasy rozgrywkowej wszedł dopiero w tym sezonie. Ale jakie to było wejście! W premierowej batalii siatkarki ze Świecia, dość niespodziewanie, pokonały zespół Grot Budowlanych Łódź 3:1. Beniaminek ligi tym zwycięstwem pokazał, że nie zamierza spocząć na pozycji outsidera tabeli.

Spotkanie Jokera z ŁKS-em rozpocznie się w poniedziałek (28.09) o godzinie 20:30.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0