Chemik Police rywalem ełkaesianek w półfinale Pucharu Polski

Wiemy już z kim siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają o finał Pucharu Polski. W pierwszym meczu turnieju w Nysie ełkaesianki zmierzą się z aktualnym mistrzem Polski – Chemikiem Police.

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź po środowym zwycięstwie 3:1 nam BKS-em Bielsko-Biała zameldowały się w półfinale rozgrywek o Puchar Polski. W piątek poznaliśmy zespół, z którym „Łódzkie Wiewióry” powalczą w pierwszym meczu turnieju finałowego w Nysie. O rywalu biało-czerwono-białych decydowało spotkanie DeveloPres Rzeszów – Chemik Police, które po pięciosetowym boju wygrały siatkarki z Polic.

Ełkaesianki z mistrzyniami Polski grały w tym sezonie już dwukrotnie. W pierwszym starciu, rozgrywanym w Łódź Sport Arenie, lepsze były biało-czerwono-białe, które wygrały 3:0. Takim samym wynikiem, tyle, że w drugą stronę, zakończył się mecz rewanżowy w Policach. Podczas turnieju w Nysie żadna z ekip nie będzie miała jednak tak dobrze wykorzystywanej przewagi hali.

Turniej finałowy Pucharu Polski w Nysie zaplanowano na dni 20-21.02, pierwszego dnia rozegrane zostaną spotkania półfinałowe, a dzień później mecze o medale. Zwycięzca potyczki ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police w meczu o złoto zagra z wygranym dwójki Budowalni Łódź – Radomka Radom.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0