Wziąć rewanż. Czas na Puchar Polski w Rzeszowie!

Już dziś siatkarki rozpoczną zmagania w ramach Pucharu Polski. Los nie był jednak dla nich łaskawy, już w pierwszej rundzie elkaesianki zmierzą się z Developresem Rzeszów.

Grę w Pucharze Polski zespoły Tauron Ligi rozpoczynają od fazy 1/8 finału. Zarówno dla ŁKS-u jak i Developresu będzie to więc pierwszy mecz w tych rozgrywkach. I to od razu hitowy!

Rzeszowianki w tym sezonie są prawdziwą siatkarską maszyną. Idą przed siebie jak burza, pokonując po drodze kolejnych rywali. W całym sezonie siatkarki z Rzeszowa przegrały jak dotąd zaledwie jeden mecz, w połowie listopada.

Dwukrotnie gospodynie dzisiejszego spotkania pokonywały w tym sezonie także „Łódzkie Wiewióry„. Na Podkarpaciu padł wynik 3:2, w Łodzi 3:0. Dla ełkaesianek dzisiejsza potyczka będzie więc okazją do wzięcia rewanżu, zwłaszcza za ostatnie spotkanie obu drużyn.

Początek hitowego starcia w ramach Pucharu Polski już dziś o godzinie 15. Transmisję śledzić będzie można w aplikacji Polsat Box Go.