Wszyscy na halę! Zapowiedź meczu z Pałacem Bydgoszcz

Już o godzinie 17, pierwszy raz w tym sezonie „Wiewióry” rozegrają mecz przed własną publicznością. Rywalki, Pałac Bydgoszcz, nie weszły w najlepszy sposób w nowe rozgrywki, więc po ostatnim show w wykonaniu łodzianek w Policach, zapowiada się, że w Łodzi zobaczymy kolejne.

Siatkarki ŁKS-u do pierwszego domowego spotkania w tych rozgrywkach mogą podchodzić w dobrych nastrojach. Podopieczne Michala Maska powoli się rozkręcały – od porażki z Radomką, przez ulegnięcie Developresowi w tie-breaku, aż po wygraną z Chemikiem Police. Dzisiaj będą mogły z podniesionymi głowami wyjść na halę, jako drużyna, której udało się pokonać w poprzednim tygodniu mistrzynie Polski, przerywając przy tym słabą serię wyników z policzankami.

Dzisiejsze rywalki „Wiewiór” również nie mogą być zadowolone z wyników na starcie sezonu. W ciągu czterech spotkań musiały uznać wyższość Radomki, Legionovii oraz Developresu Rzeszów, jedyne zwycięstwo udało im się wywalczyć z BKS-em Bielsko Biała. W Pałacu Bydgoszcz w ciągu przerwy między sezonami doszło do wielu zmian, a ich zespół został wzmocniony m.in przez byłą zawodniczkę ŁKS-u, Magdalenę Saad.

Bilet na spotkanie będzie można zakupić w godzinach 15:00 – 18:00 w kasach biletowych Sport Areny. Początek meczu ŁKS Commercecon Łódź Pałac Bydgoszcz został zaplanowany na godzinę 17:00.

Fot. TAURON Liga