Wesprzyj akcję #LMnaU2 i zasiądź na trybunach Łódź Sport Areny!

Już w przyszłym tygodniu Łódź Sport Arena zostanie gospodarzem zmagań grupy C siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Uczestnikiem tego wydarzenia może zostać każdy kibic Łódzkiego Klubu Sportowego!

Choć sportowe hale i stadiony przez pandemię są zamknięte, to cała rzesza klubów szuka przeróżnych sposobów, żeby wypełnić trybuny podczas swoich spotkań. Nie inaczej postąpił ŁKS Commercecon Łódź, który wzorem sekcji piłkarskiej wyszedł do kibiców z ciekawą inicjatywą.

„Starając się o organizację turnieju Ligi Mistrzyń, mieliśmy wielką nadzieję, że Wy – kibice ŁKS-u Commercecon zasiądziecie na trybunach. I będzie to możliwe, chociaż w innym, symbolicznym wymiarze. Bądźcie naszym siódmym zawodnikiem – niech Wasz awatar zasiądzie na trybunach Sport Areny podczas turnieju Ligi Mistrzyń” – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Żeby móc zasiąść na trybunach Łódź Sport Areny podczas trzech dni zmagań Ligi Mistrzyń wystarczy spełnić kilka prostych warunków:

• Załóżcie konto lub zalogujcie się w serwisie sportarena.makis.pl
  • Wybierzcie event „Zagraj z nami w Lidze Mistrzyń”
  • Koszt awatara:
  • 80 zł (cena obowiązuje dla kibiców NIE posiadających karnetu na sezon 2020/2021)
    50 zł  (cena obowiązuje dla kibiców posiadających karnet na sezon 2020/2021)
  • Po dokonaniu płatności przesyłacie zdjęcie ze swoim wizerunkiem* na adres: mariusz.przybyla@siatkalks.pl (w tytule wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska).
  • * Zdjęcie „an face”, kadr od pasa w górę, ręce ułożone wzdłuż tułowia. Zdjęcie powinno być zrobione na jednolitym tle, postać musi być wyraźna, dobrze doświetlona, rozdzielczość minimum 10 Mpx. (3872 x 2592 pikseli)
  • Wasz awatar pojawi się na trybunie Sport Areny podczas meczów turnieju Ligi Mistrzyń – niezależnie od tego, które miejsce w hali wybierzecie Wasz awatar usiądzie po stronie sektorów „C”, które będą widoczne podczas transmisji telewizyjnych.

Dodatkowa opcja umieszczenia awatara przygotowana została dla osób, które w końcówce sezonu 2019/20 wzięły udział w akcji #Gramyw12, organizowanej przez sekcję piłkarską. Jeżeli posiadacie swoje awatary, możecie umieścić je w hali po uprzednim dostarczeniu ich do biura klubu i uiszczeniu opłaty 30 zł (gotówką).

W celu promocji zakupu karnetów ŁKS Commercecon rozpoczął również akcję #LMnaU2. Ta nie polega na niczym innym, jak na zakupieniu awatara, umieszczeniu odpowiedniego zdjęcia w mediach społecznościowych i nominowaniu kolejnych osób. Wszelkie szczegóły znajdziecie w poniższym poście.

Nie zwalniamy tempa i zaczynamy akcję #LMnaU2 💪💪💪 Opowiemy o tym całemu światu? Krysia będzie z nami i nominuje do…

Opublikowany przez ŁKS Commercecon Łódź Piątek, 22 stycznia 2021