Weronika Sobiczewska opuszcza ŁKS!

Nieoczekiwanie stała się pierwszą strzelbą ŁKS-u Commercecon w pierwszej części sezonu, a jej dobra gra zaowocowała powołaniem do reprezentacji Polski. Teraz zmienia klub w poszukiwaniu regularnej gry. Weronika Sobiczewska w następnym sezonie nie będzie „Łódzką Wiewiórą”.

„Sobi” trafiła do Łodzi przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu z pierwszoligowych parkietach. ŁKS Commercecon był jej pierwszym klubem na najwyższym poziomie rozgrywkowym i od razu stał się okazją do promocji. W pierwszej części sezonu Weronika dość nieoczekiwanie stała się główną strzelbą drużyny. Kontuzja i późniejsze odejście z drużyny Ivny Colombo spowodowały, że młoda atakująca musiała wziąć na siebie ciężar atakowania. I podołała temu zadaniu.

W minionych rozgrywkach Sobiczewska wystąpiła w 25 meczach, notując w tym czasie 214 punktów, co przyczyniło się do wywalczenia brązowego medalu mistrzostw Polski. Miniony sezon stał się także przepustką dla Weroniki do reprezentacji Polski.

Weronika, dziękujemy za grę w biało-czerwono-białych barwach! Życzymy powodzenia w dalszej karierze!