Trzy „Wiewióry” powołane do reprezentacji Polski!

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski wysłał swoje pierwsze powołania na zgrupowanie kadry narodowej siatkarek. Na liście nie zabrakło miejsca dla zawodniczek grających na co dzień z przeplatanką na piersi. W gronie 24 powołanych znalazły się Julita Piasecka, Klaudia Alagierska i Kamila Witkowska.

Koniec sezonu klubowego zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że już niedługo rozpoczną się emocje związane z siatkówką międzynarodową. Rozgrzewką będą zmagania Ligi Narodów, ale wisienką na torcie będą mistrzostwa świata, których gospodarzami są Polska i Holandia.

W tym momencie selekcjoner Stefano Lavarini ogłosił swoje pierwsze powołania w roli trenera reprezentacji Polski siatkarek.

W gronie powołanych znalazło się miejsce dla reprezentantek Łódzkiego Klubu Sportowego. Mowa tutaj o Julicie PiaseckiejKlaudii Alagierskiej oraz Kamili Witkowskiej.

Pełny skład kadry reprezentacji Polski kobiet

Rozgrywające:

Alicja Grabka