Spotkanie z brązowymi medalistkami mistrzostw Polski!

„Wiewióry” znowu to zrobiły! Ełkaesianki po raz piąty z rzędu zakończyły sezon na podium TAURON Ligi, dokładając kolejny medal do klubowej gabloty. Już jutro kibice Łódzkiego Klubu Sportowego będą mogli spotkać się z siatkarkami, aby z nimi porozmawiać, zdobyć autograf czy zrobić wspólne zdjęcie. Klub zapowiada także pamiątkowe plakaty oraz kulinarną niespodziankę.

W niedzielę „Wiewióry” zakończyły rywalizację o brązowy medal mistrzostw Polski w sezonie 2021/22, zwyciężając w niej z derbowymi rywalkami, Budowlanymi Łódź, w zaledwie trzech spotkaniach. Już wczoraj wszyscy obecni w Sport Arenie mogli wziąć udział we wspólnej fecie i razem z siatkarkami i pracownikami klubu świętować piąty z rzędu medal wywalczony przez siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego.

Okazuje się jednak, że nie była to jedyna okazja do wspólnego przeżycia tego osiągnięcia i możliwości osobistego pogratulowania ełkaesiankom. Już jutro (wtorek), o godzinie 19:00, rozpocznie się otwarte dla wszystkich kibiców spotkanie z łódzkimi „Wiewiórami„. Będzie to dobra okazja, aby porozmawiać z siatkarkami, zdobyć autograf czy zrobić wspólne zdjęcie.

Klub zapowiada także, że na miejscu dostępne będą pamiątkowe plakaty przygotowane przez firmę RaDruk oraz niespodzianka od U2 Sports Restaurant.

Ełkaesiacy, podziękujmy wspólnie „Wiewiórom” za kolejny medal zdobyty dla Łódzkiego Klubu Sportowego!