Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź zaprezentują się kibicom!

Kilka z nich cieszyło się ze złotych medali mistrzostw Polski. Kilka z nich dopiero dołączyło do drużyny. Nowy trener, nowy sztab szkoleniowy, nowe twarze. Już niedługo wszyscy razem będą dumnie reprezentować „Przeplatankę” na polskich i europejskich parkietach. W najbliższy poniedziałek każdy z Was będzie miał okazję poznać zawodniczki oraz sztab szkoleniowy Łódzkich Wiewiór!

Współpraca Łódzkiego Klubu Sportowego z Sukcesją przyniosła obu stroną już wiele korzyści. Idąc za ciosem i nawiązaniem współpracy z marką Helios, kolejna prezentacja siatkarek ŁKS-u odbędzie się w łódzkiej galerii handlowej. Już w najbliższy poniedziałek (07.10) każdy kibic siatkarski będzie miał okazje zrobić sobie zdjęcie, czy też dostać autograf od ulubionej zawodniczki. Oficjalna prezentacja rozpocznie się o godzinie 18, w Sali „Bałtyk” kina Helios w Sukcesji. Po części oficjalnej zawodniczki i sztab szkoleniowy będą do dyspozycji kibiców.

Znaczną część drużyny już dobrze znamy. To właśnie dzięki nim mogliśmy się cieszyć w poprzednim sezonie z pierwszego od lat drużynowego mistrzostwa Polski dla Łódzkiego Klubu Sportowego. Część z nich dopiero poznamy. Klub zasiliły zawodniczki, które tej radości z sukcesów mają nam przysporzyć jeszcze więcej. Zanim zasiądziemy wspólnie na trybunach, będziemy zdzierać gardła dopingując nasze Wiewióry przyjdźmy w poniedziałek do Sukcesji, pokażmy im swoje wsparcie, a może nawet świętujmy Superpuchar Polski!