Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze siatkarek ŁKS!

16 sierpnia rozpoczyna się sprzedaż karnetów na domowe mecze ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2021/22. Przez pierwszy tydzień sprzedaż otwarta jest jedynie dla osób przedłużających karnety, natomiast od 23 sierpnia system sprzedażowy będzie dostępny już dla wszystkich kibiców.

Ceny stałej wejściówki na mecze „Łódzkich Wiewiór” dla przedłużających swoje karnety nie ulegną zmianie względem tych sprzed roku. W ten sposób klub chce podziękować kibicom, którzy zdecydowali się wspierać go w trudnej, pandemicznej rzeczywistości. Ponadto – przedłużenie karnetu wiąże się z darmowymi wejściami na mecze fazy zasadniczej, fazy play-off, Puchar Polski (jeśli będą rozgrywane w Sport Arenie) oraz spotkania domowe Pucharu CEV.

Dla nowych karnetowiczów ceny kształtują się następująco: ulgowy (od 6. do 16. roku życia) – 120 zł, normalny (powyżej 16. roku życia) – 250 zł. Dla nowych karnetowiczów zostaną również przygotowane specjalne promocyjne ceny na bilety na mecze Pucharu CEV.

Nowością w tym roku będzie specjalny karnet siatkofan. Cena to 200 zł za karnet ulgowy i 400 zł za karnet normalny. W cenie takiego karnetu są: wejścia na wszystkie mecze fazy zasadniczej, fazy play-off, Puchar Polski (jeśli będą rozgrywane w Sport Arenie) oraz spotkania domowe Pucharu CEV. Siatkofani przy zakupie karnetu otrzymają również szalik – niespodziankę.

Ponadto dla dzieci w wieku 5-10 lat ŁKS Commercecon Łódź przygotował również karnet Młody Siatkofan w cenie 20 zł (bilety na pojedyncze spotkania dla dzieci w tym przedziale wiekowym to zaledwie 1 zł).

Ceny karnetów na mecze ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2021/22:

Ceny biletów na mecze ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2021/22:

fot. ŁKS Commercecon Łódź