Rozpocząć rok od zwycięstwa! Zapowiedź meczu z Developresem Rzeszów

Już w piątek o godzinie 17:30 ŁKS podejmie u siebie w Sport Arenie im. „Ziuny” Żylińskiego Developres Rzeszów, czyli aktualnego lidera TAURON Ligi, w ramach inauguracyjnego spotkania 14. kolejki.  Będzie to pierwsze spotkanie siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego w 2022 roku.

Biało-czerwono-białe podchodzą do meczu po przekonującym zwycięstwie 3:1 z Radomką Radom. Pierwsze spotkanie z aktualnym liderem TAURON Ligi zakończyło się tie-breakiem, który padł łupem drużyny z Rzeszowa. Podopieczne Michala Maska będą chciały się zatem zrewanżować przed własną publicznością i z przytupem wejść w nowy rok, szczególnie że następnie czeka je przeprawa z aktualnym mistrzem Polski – Chemikiem Police.

Zawodniczki Developresu Rzeszów są obecnym liderem ligowej tabeli i muszą dawać z siebie wszystko, aby uzyskać jak najkorzystniejsze rozstawianie na koniec sezonu przed fazą play-off. Jak dotąd jest to najlepszy sezon dla drużyny prowadzonej przez Stefana Antigę (m.in. byłego trenera męskiej reprezentacji Polski). Rzeszowianki przegrały dotychczas jedno spotkanie w bieżącym sezonie – domowe starcie z Legionovią Legionowo, po tie-breaku.

Początek spotkania siatkarek spod herbu przeplatanki z Developresem Rzeszów w piątek godz. 17:30. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na antenie Polsatu Sport.

Fot. Pilot08