Siatkówka

Podtrzymać serię zwycięstw i wskoczyć na podium. Zapowiedź meczu z Pałacem Bydgoszcz

Już w piątek w hali Immobile Łuczniczka w Bydgoszczy, siatkarki Łódzkiego klubu sportowego zmierzą się z Pałacem Bydgoszcz. Dla Łodzianek będzie to bardzo dobra okazja, aby wyprzedzić Legionovie Legionowo i wskoczyć na podium w tabeli.

Podopieczne Michała Cichego po ostatnich wygranych z #VolleyWrocław, Jokerem Świecie i UNI Opole notują serię trzech zwycięstw i dają nadzieję na bardzo emocjonującą walkę w ostatniej fazie sezonu, a jak wiadomo, ten okres jest najważniejszy, ponieważ to po fazie zasadniczej nadchodzą play-offy, w których wszystko się wyjaśnia. ŁKS znajduję obecnie na czwartym miejscu z jednym meczem zaległym i traci do trzeciej legionovi zaledwie dwa punkty, zatem wygrana sprzed ostatnim zespołem ligi – Pałacem Bydgoszcz, będzie doskonałą okazją, aby wskoczyć na podium.

Dla gospodyń będzie to bardzo ważny mecz w kontekście walki o ligowy byt. Zespół prowadzony przez Mirosława Zawieracza wygrał co prawda ostatni mecz z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie – Jokerem Świcie, jednakże każda strata punktów może spowodować dużą nerwowość w ekipie Pałacu.

Początek spotkania zawodniczek spod herbu przeplatanki z Pałacem Bydgoszcz rozpocznie się w dziś godz. 17:30. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na antenie Polsatu Sport.

Fot. Łukasz Żuchowski