Po drugie ligowe zwycięstwo! Siatkarki grają z MKS-em Kalisz

Po dwóch kolejkach TAURON Ligi siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź mają na swoim koncie jedną porażkę i jedno zwycięstwo. Szansa na drugi ligowy triumf przyjdzie już dzisiaj w meczu z Energą MKS-em Kalisz.

Oba zespoły w nową kampanię weszły niemal identycznie. Po dwóch rozegranych spotkaniach zarówno łodzianki, jak i kaliszanki mają na swoim koncie po trzy punkty, na które złożyła się jedna porażka i zwycięstwo. Wydaje się jednak, że minimalnym faworytem piątkowego starcia będą Ełkaesianki.

Piątkowe spotkanie będzie dla podopiecznych Giuseppe Cuccariniego pewnego rodzaju próbą generalną przed meczem eliminacji Ligi Mistrzyń. Ten przyjdzie już w przyszłym tygodniu, a forma Łódzkich Wiewiór nie jest przed nim najbardziej optymalna.

W składzie drużyny z Kalisza od początku obecnej kampanii występuje była atakująca ŁKS-u – Monika Gałkowska (dawniej Bociek). Piątkowy mecz będzie więc dla Moniki okazją na powrót do swojego poprzedniego klubu.

Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:30, a w sprzedaży wciąć pozostały ostatnie wejściówki. Nie ma chyba lepszego sposobu na rozpoczęcie weekendu jak mecz siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego!