Plan sparingów ŁKS-u Commercecon Łódź przed startem TAURON Ligi

Przed rozpoczęciem sezonu TAURON Ligi siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź rozegrają łącznie 9 spotkań kontrolnych. Wszyscy sparingpartnerzy naszych siatkarek będą ich ligowymi rywalami.

ŁKS swoje sparingowe granie rozpocznie z wysokiego „C”, bowiem od dwóch pojedynków z Grot Budowlanymi Łódź. Później przyjdzie czas na spotkania z drużynami z Wrocławia, Kalisza, Bydgoszczy oraz Legionowa. Serię gier z każdym przeciwnikiem, oprócz Pałacu Bydgoszcz, podzielono na dwumecze. Jeden mecz rozgrywany w Łodzi, drugi na wyjeździe.

Pierwszy sparing zaplanowano na 11 dzień sierpnia. Ostatni natomiast na 12 września, czyli na tydzień przed pierwszą kolejką nowego sezonu.

Na chwilę obecną nie wiemy czy domowe sparingi Łódzkich Wiewiór z perspektywy trybun będą mogli podziwiać kibice.

Plan sparingów ŁKS-u Commercecon Łódź:
– Grot Budowlani Łódź
15.08 – Grot Budowlani Łódź
18.08 – #Volley Wrocław (wyjazd)
22.08 – #Volley Wrocław (Łódź)
25.08 – Energa MKS Kalisz (wyjazd)
29.08 – Energa MKS Kalisz (Łódź)
02.09 – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (wyjazd)
09.09 – DPD Legionovia Legionowo (Łódź)
12.09 – DPD Legionovia Legionowo (wyjazd)