Pierwszy mecz mistrzyń Polski już dziś!

Na ten dzień czekało wielu kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Po półrocznej przerwie do walki o ligowe punkty wracają mistrzynie Polski – „Łódzkie Wiewióry” z ŁKS Commercecon Łódź!

Po zdobyciu złotych medali Mistrzostw Polski skład ŁKS-u uległ zmianom. Oprócz zawodniczek w klubie zmienił się również sztab szkoleniowy. I pomimo treningów w pełnym składzie podczas okresu przygotowawczego cała kadra ma przynieść nam wiele radości w nadchodzącym sezonie

Pierwszy ligowy mecz przyjdzie nam oglądać w Łódź Sport Arenie. Do hali im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego przyjedzie drużyna MKS Energa Kalisz. Siódmy zespół poprzedniego sezonu na pewno będzie chciał sprawić niespodziankę w hali faworyzowanych rywalek.

Początek tego spotkania zaplanowano na sobotę (12.10), na godzinę 18. W kasach hali przy Al. Unii Lubelskiej wciąż dostępne są wejściówki na to spotkanie. Chyba nie musimy podpowiadać jak najlepiej spędzić sobotni wieczór?