Oficjalnie: Natalia Skrzypkowska w ŁKS Commercecon Łódź

Natalia Skrzypkowska została zaprezentowana jako zawodniczka ŁKS Commercecon Łódź i w nowym sezonie będzie broniła biało-czerwono-białych barw. Natalia występuje na pozycji przyjmującej.

Wszystkie formalności zostały dopięte i mistrz Polski zaprezentował nową przyjmującą, Natalia dołączyła do Darii Szczyrby, Aleksandry Wójcik i Katariny Lazović, które występują na tej samej pozycji.

Z Gedanią Gdańsk, nowa siatkarka Łódzkich Wiewiór zdobyła m.in: Mistrzostwo Polski Młodziczek (2003) oraz Mistrzostwo Polski Juniorek (2003, 2008). W barwach MKS-u Dąbrowa Górnicza zdobyła dwukrotnie Puchar Polski (2012, 2013). 30-letnia przyjmująca w swoim dorobku medalowym ma także wicemistrzostwa Polski (2011, 2013) oraz brązowy medal (2012).

– Atmosfera jest taka, jakiej się tutaj spodziewałam – jednym słowem – super. Cieszę się, że tutaj jestem. Dobrze jest znów wrócić do Łodzi. W zespole jest dobra komunikacja. Każdy wie, co ma robić i jaki ma cel. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze mecze – powiedziała Natalia.

Natalia witamy wśród Łódzkich Wiewiór!

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0